Bestel een proefpakket wijnen!

Proefclass selecteert al jaren de beste wijnen voor uw diner of feest.

In nauwe samenwerking met Vinoloog Esther Leegwater – vander Busken (www.pop4wine.nl ) gaan wij proefpakketten wijn leveren aan iedereen die geïnteresseerd is in mooie wijnen. Deze eerste proefpakketten zijn met veel zorg samengesteld uit een selectie die niet verkrijgbaar is in de retail. Ieder pakket bestaat uit 3 x 2 wijnen met 3 verschillende prijs niveau’ s, maar zeer scherp geprijsd. Of geef aan ons vooraf uw voorkeur voor een druivensoort of streek aan en wij verrassen u met een bijzonder pakket. 

Of mailed u ons even info@proefclass.nl

We toasten op ons aller gezondheid!

 

Pakket 1:

6 Flessen voor € 45.00 (normale waarde € 52.40)

2 x Grande Crevette Sauvignon Blanc https://www.pop4wine.nl/grande-crevette-sauvignon-blanc

2 x Cadetto Bianco https://www.pop4wine.nl/cadetto-bianco

2 x Domaine Carmignan Côtes du Rhône Blanc https://www.pop4wine.nl/domaine-carmignan-cote-du-rhone-blanc

 

Pakket 2:

6 Flessen voor € 52.50 (normale waarde € 60.80)

2 x Schumann-Nägler Riesling Reserve https://www.pop4wine.nl/schumann-riesling-reserve

2 x Anthonij Rupert Protea Chenin Blanc https://www.pop4wine.nl/anthonij-rupert-chenin-blanc

2 x Uibel Grüner Veltliner Vollmondlese https://www.pop4wine.nl/uibel-vollmondlese-gruner-veltliner

 

Pakket 3:

6 Flessen voor € 60.00 (normale waarde € 67.90)

2 x Bossotti Langhe Arneis https://www.pop4wine.nl/bossotti-langhe-arneis

2 x Muri Grandi Federici Liguria https://www.pop4wine.nl/muri-grande-federici-liguria

2 x Minius Godello https://www.pop4wine.nl/minius-godello

Wat een zomer is dit geweest. Mooie mensen ontmoet op prachtige plekken. Een kleine impressie vindt u in onze nieuwsbrief van september.

Beste Marc, namens alle collega’s van Ubbink Garden bv in Alkmaar willen we jou nogmaals hartelijk bedanken voor het heerlijke eten wat je voor ons hebt bereid voor ons jaarlijkse Kerstdiner op de zaak. Het was nog moeilijk kiezen uit alle lekkere dingen die je ons kon voorschotelen, maar in goed overleg zijn we hier zeker in geslaagd ! Het was een mooie combi met amuse, soepje, overheerlijk buffet en als afsluiter de kaasplank en tiramisu. Wij zullen zeker aan je denken als we nog eens een feestje hebben. Op de zaak of privé…Monique Rupert- Ubbink Garden

Een verjaardag blijft een hele speciale gebeurtenis. Of je nu 1 of 100 jaar oud wordt, het is altijd weer een goed weerzien met familie en vrienden om je heen. Mensen waar je niet alleen een band mee hebt, maar die je graag om je heen hebt. Een verjaardag is bij uitstek een dag om bij te praten, oude koeien uit sloot halen en nieuwe verhalen te delen. Doorgaans met een borrel en een snackje bij de hand.

De organisatie van een verjaardag is toch altijd meer werk dan je denkt, je wilt het graag goed voor elkaar hebben voor je gasten. Wij geven u een fantastisch alternatief.